+36 20 773 0805
info@ujiroda.hu
Összehozzuk Önnek a legjobb ajánlatot a választott irodaházban.
+36 20 773 0805
info@ujiroda.hu
Összehozzuk Önnek a legjobb ajánlatot a választott irodaházban.
24 órás recepció és portaszolgálat
Kártyás belépés
Az Andrássy 12 irodaház a történelmi sugárútnak a Deák tér és az Opera közötti részén áll, csupán pár percnyi sétára Budapest egyik kiemelkedő közlekedési csomópontjától, az Erzsébet tértől és a Deák tértől. Az Andrássy út és a tőle nem messze található Fashion Street az elmúlt években a luxus világmárkák üzleteinek legkedveltebb helyszínévé vált Budapesten. A környéken számos további lehetőséget kínál az igényes kikapcsolódásra a Váci utca elegáns éttermeivel. Idén tavasszal pedig átadásra került a Budapest Szíve Program keretében a Belváros új főutcája elnevezésű, a Vígszínház és a Kálvin tér közötti radikálisan csökkentett autóforgalmú útszakasz.
+36 20 773 0805
info@ujiroda.hu
Összehozzuk Önnek a legjobb ajánlatot a választott irodaházban.
+36 20 773 0805
info@ujiroda.hu
Összehozzuk Önnek a legjobb ajánlatot a választott irodaházban.
Thank you so much, every call, email, task that you have done is exceptionally well organized/ thought. we were impressed with your expertise and engagement!
Once again I would like to THANK YOU for the excellent cooperation and outstanding professional knowledge of the market.
Nagyon köszönjük ismételten segítségüket, szolgáltatásukat, bízunk benne, hogy fogunk még Önökkel dolgozni.
We thank Zoltan Gyongyosi from Tower International for their outstanding support of Samsung Welstory, helping us reach a mutually beneficial agreement.
Ezúton szeretném megköszönni a hihetetlenül rugalmas, konstruktív és gyors együttműködést.
Elmondható, hogy eddigi irodakereséseinket figyelembe véve az elmúlt néhány hét tapasztalata messze kimagaslik a korábbiak közül.
We would like to express our sincere gratitude for the tremendous help and support you have provided.
Ne töltsön el fölösleges napokat irodakereséssel!
Adja meg a paramétereket 2 perc alatt, és szállítjuk az érdemi opciókat